Brandpasta kopen voor een warme buffetopstelling of cateringpresentatie?
Deze brandpasta set (2 stuks) is speciaal bedoeld voor het verwarmen van chafing dishes en inzetbakken. De cups bevatten brandgel die geurloos, veilig en langdurig brandt – ideaal voor gebruik tijdens evenementen, borrels of zakelijke buffetten.
Wie brandpasta kopen wil die eenvoudig en betrouwbaar is, kiest voor deze standaard brandcups van Broers Verhuur. De gelvulling brandt ca. 2 uur per cup en zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling onder je gerechten.
De cups zijn geschikt voor alle gangbare chafing dish modellen en kunnen eenvoudig worden geplaatst in de daarvoor bestemde houders. Let altijd op correcte plaatsing en ventilatie tijdens gebruik.
Belangrijkste eigenschappen:
Inhoud: 2 stuks brandpasta (cups)
Brandtijd: ca. 2 uur per cup
Toepassing: Verwarming van chafing dishes en inzetbakken
Veilig, geurloos en gebruiksklaar
Geschikt voor: Buffetten, catering, events
Brandpasta kopen in Haarlem, Amsterdam, Velserbroek of elders in de Randstad?
Broers Verhuur levert alles voor een compleet buffet – snel, schoon en professioneel. Ophalen in Haarlem is ook mogelijk.
Combineert mooi met:
Chafing dishes, GN inzetbakken, buffettafels, warmhoudapparatuur en serveeraccessoires.